یزدی: دریافت تک امتیاز مقابل فولاد جای تبریک دارد، شانس با ما یار بود

سرمربی تیم استقلال خوزستان گفت: از دریافت یک امتیاز مقابل فولاد خوشحالم.

یزدی: دریافت تک امتیاز مقابل فولاد جای تبریک دارد، شانس با ما یار بود

به گزارش خبرنگاران، داریوش یزدی سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان بعد از تساوی بدون گل در داربی خوزستان گفت: خوشحالم که تیمم در یک بازی سخت و در داربی، توانست یک امتیاز بگیرد. شاید به زعم برخی این تساوی جای تبریک نداشته باشد اما من می دانم این تیم با بضاعت کمی که دارد و از غیبت 6 بازیکن اصلی، دریافت تک امتیاز جلوی تیم خوب فولاد خوزستان می تواند تبریک داشته باشد. ضمن اینکه ما شانس هم آوردیم و توپ به دیرک ما اصابت کرد. با این حال سه-چهار موقعیت خوب گلزنی هم داشتیم. این نشان می دهد که تیم ما با برنامه پا به مسابقه گذاشته بود. دفاع فشرده ای که به کار بردیم، توانستیم روی ضد حملات تیم فولاد را به خصوص در نیمه اول اذیت کنیم.

او اضافه نمود: به بازیکنانم تبریک و خسته نباشید می گویم. برای تیم خوب فولاد هم احترام قائلیم و امیدواریم در بازی های بعدی سه امتیاز را کسب کنیم. از روز اولی که آغاز کردیم با پتانسیلی که از بازیکنان سراغ داشتم گفتم از تیم ما از هفته پنجم به بعد می تواند به لحاظ تاکتیکی خوب باشد. اگر اتفاق خاصی در مسابقات نیفتد قطعا رتبه ما تک رقمی خواهد شد اما این اتفاق خاص تاکنون افتاده است و در دو بازی قبل متضرر شدیم. اگر داور دیگری در این دو بازی بود، قطعا 6 امتیاز گرفته بودیم. امروز هم با نداشتن 6 بازیکن اصلی فوتبال قابل قبولی را ارائه دادیم.

سرمربی استقلال خوزستان درباره داوری این بازی گفت: داوران هر دو بازی قبلی ما به گفته مسئول دپارتمان داوری، محروم شدند. این نشان دهنده آن است که اشتباه تاثیرگذار به ضرر ما شد. بنابراین فدراسیون نشین ها باید روی این موضوع توجه داشته باشند تا نظارت بیشتر و ارزیابی بهتری روی داوران داشته باشند. مطمئنم داورها قشر زحمت کش و باشرافتی هستند اما با نظارت بهتر، اشتباه کمتری رخ خواهد داد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "یزدی: دریافت تک امتیاز مقابل فولاد جای تبریک دارد، شانس با ما یار بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یزدی: دریافت تک امتیاز مقابل فولاد جای تبریک دارد، شانس با ما یار بود"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید