همه اخبار و مقاله ها

کنعانی از انصاریان مایه گذاشت!

محمدحسین کنعانی زادگان مقابل گوا یک پنالتی خراب کرد. اصرار او برای پنالتی زدن باعث انتقاد هواداران شد.

25 اردیبهشت 1400

قیمت روز خودروهای داخلی مشخص شد

قیمت روز خودرو های داخلی در حالی معین شد که نسبت به روز گذشته با تغییرات اندک روبرو شده اند.

24 اردیبهشت 1400

آلمان: از دیدگاه ما برجام نمرده است

خبرنگاران : سخنگوی وزارت خارجه آلمان با اشاره به گفت وگوهای جاری در وین اترش گفت که همچنان این کوشش وجود دارد که تمامی طرف ها به این توافق بازگردند.

23 اردیبهشت 1400

نهایی شدن زمان برگزاری مجمع عمومی 27 فدراسیون در وزارت ورزش

به گزارش خبرنگاران، برگزاری مجمع عمومی و سالیانه یکی از الزامات وزارت ورزش در خصوص فدراسیون هاست. بر این اساس فدراسیون ها ملزم هستند به اینکه هر سال مجمع عمومی و سالیانه خود را به منظور ارائه گزارش عملکرد سال قبل در حوزه های مختلف برگزار نمایند.

22 اردیبهشت 1400

تلویزیون چهارشنبه سوری چه فیلم هایی پخش می نماید؟

خیزش شاهین، زیبای سیاه، بی باک و ساعتی بر دیوار خانه چهار فیلم جدیدی هستند که در آخرین شب چهارشنبه سال روی آنتن شبکه ها می رود.

21 اردیبهشت 1400

خبرنگاران مراکز صدور گواهینامه و پلاک خودرو در پلدختر تعطیل است

خرم آباد - خبرنگاران - رییس پلیس هدایت و رانندگی لرستان گفت: ارائه خدماتی همچون شماره گذاری خودرو، صدور پلاک و گواهینامه به دلیل شرایط قرمز کرونا در شهرستان پلدختر تا اطلاع ثانوی ممنوع است.

19 اردیبهشت 1400

زانوبند هوشمند E-Knee

این روز ها استفاده از ابزار های هوشمند ورزشی هواداران زیادی دارد. زانوبند هوشمند ورزشی E-Knee یک محصول ویژه برای افرادی است که مایلند هوشمندانه وزن کم نمایند.

18 اردیبهشت 1400

خبرنگاران انصارالله: هنوز هیچ جدیتی برای توقف تجاوز به یمن ندیدیم

تهران- خبرنگاران- سخنگوی جنبش انصارالله یمن گفت: هنوز هیچ جدیتی برای توقف تجاوز به یمن از سوی متجاوزان مشاهده نکردیم.

17 اردیبهشت 1400

خبرنگاران هزار و 345 فرصت شغلی برای مددجویان بهزیستی ایلام ایجاد شد

ایلام - خبرنگاران - رئیس اداره هماهنگی، مشارکت ها و اشتغال اداره کل بهزیستی ایلام گفت: یک هزار و 345 فرصت شغلی در طول سال گذشته برای مددجویان زیر پوشش ایجاد شده است.

16 اردیبهشت 1400

سریال های رمضان کدام بازیگران را به تلویزیون می آورد؟

تلویزیون ماه رمضان سال جاری با انتخاب چهار سریال، ترکیب متفاوتی از بازیگران باسابقه و تازه کار را گرد هم آورده است.

15 اردیبهشت 1400

درمان تب کودک؛ برای تب بچه چی خوبه؟

درمان تب کودک؛ برای تب بچه چی خوبه؟ از مهمترین راه های درمان تب بچه ها، مصرف مایعات کافی است. مصرف مایعات کافی به کاهش دمای بدن کودک یاری نموده و موجب درمان تب کودک خواهد شد. مصرف مایعات کافی کم آبی بدن را برطرف نموده و بسیاری از عوارض کم آبی را که...

14 اردیبهشت 1400

درخواست معاون مرکز ملی فضای مجازی برای راه اندازی نسخه ایرانی کلاب هاوس

دیجیاتو: معاون حقوقی و امور مجلس مرکز ملی فضای مجازی با دعوت از بخش خصوصی برای ایجاد خدمتی مشابه کلاب هاوس در داخل کشور تاکید نمود ایجاد سرویس و خدماتی مشابه کلاب هاوس در داخل کشور با توجه به زیرساخت های داخلی به راحتی مقدور است.

13 اردیبهشت 1400

همکاری اورژانس و سپاه فارس در زمینه های آموزشی و امدادی

خبرنگاران/فارس مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به امضای یک تفاهم نامه، از توسعه همکاری اورژانس فارس با سپاه فجر استان در زمینه های آموزشی و امدادی خبر داد.

11 اردیبهشت 1400

خبرنگاران انتشار دو جلد کتاب دستاوردهای جهش تولید

تهران-خبرنگاران- معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهوری از انتشار دو جلد کتاب برای معرفی دستاوردهای جهش تولید خبر داد و گفت: این مجموعه کارنامه توسعه ایران در تحریم و کرونا و اطلس ایستادگی دولت در سال 99 است.

10 اردیبهشت 1400

یک فرمانده ارشد ائتلاف سعودی در درگیری با نیروهای یمنی کشته شد

منابع خبری چهارشنبه شب گزارش دادند، محمد الحرملی از فرماندهان ارشد ائتلاف سعودی در درگیری با نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن کشته شده است.

8 اردیبهشت 1400

توافق وین، گامی مهم درجهت شکست بن بست پس از روی کار آمدن بایدن

یک کارشناس ارشد مسائل بین الملل، تاکید کرد: توافقی که در نشست کمیسیون مشترک برجام در روز سه شنبه در وین حاصل شد، قطعا گامی مهم در جهت شکستن بن بستی است که طی دو ماه و نیم بعد از شروع به کار دولت بایدن شکل گرفته بود.

8 اردیبهشت 1400

(ویدئو) جنجال ازدواج مرد 55 ساله با دختر کم توان ذهنی

انتشار ویدئویی که گویا ازدواج مردی 55 ساله در چین را با دختری دچار کم توانی ذهنی و نصف سن او نشان می دهد، غوغایی به پا نموده است و بسیاری خشمگین شده اند که مبادا آن زن مورد بهره کشی قرار گیرد.

7 اردیبهشت 1400

فوت 89 بیمار مبتلا به کرونا و شناسایی بیش از 7500 بیمار جدید

سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت گفت: از دیروز تا امروز 28 اسفند 1399 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 7 هزار و 530 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد که 673 نفر از آنها بستری شدند.

5 اردیبهشت 1400

قیمت ویزای اسپانیا چقدر است؟

قیمت ویزای اسپانیا، مراحل و مدت زمان صدور ویزا دغدغه اصلی بیشتر متقاضیان ویزای اسپانیا می باشد. در این بین وجود کارگزاران مختلف که هرکدام مبالغ مختلفی را پیشنهاد می نمایند ممکن است برای متقاضیان کمی گیج و نگران نماینده باشد. از این رو در این مطلب می خواهیم...

4 اردیبهشت 1400

آخرین شرایط ساخت پایتخت 6 خبرنگاران

اولین تصویر از قسمت های پایانی پایتخت6 به کارگردانی سیروس مقدم منتشر شد.

3 اردیبهشت 1400
تعداد: (950)