(ویدئو) جنجال ازدواج مرد 55 ساله با دختر کم توان ذهنی

به گزارش محدوده دیجیتال، انتشار ویدئویی که گویا ازدواج مردی 55 ساله در چین را با دختری دچار کم توانی ذهنی و نصف سن او نشان می دهد، غوغایی به پا نموده است و بسیاری خشمگین شده اند که مبادا آن زن مورد بهره کشی قرار گیرد.

(ویدئو) جنجال ازدواج مرد 55 ساله با دختر کم توان ذهنی

به گزارش محدوده دیجیتال، در این ویدئو که در رسانه اجتماعی چینی ویبو منتشر شده است، دختری 20 ساله بی امان در حال گریستن است و مردی هم دارد اشک های او را پاک می نماید. سایر زن های خانواده به زن شرح می دهند که دارد به خانه جدیدی می رود.

در ویدئو زنی می گوید: ببین چقدر با تو مهربان است... گریه نکن. الان در خانه جدیدی هستی.

مقامات استان هنان چین اجازه نداده اند که آن مرد با زن کم توان ذهنی ازدواج کند، اما اجازه داده اند تا با هم زندگی نمایند.

آن دختر که قیمومت وی را به آن مرد سپرده اند، به علت کم توانی شدید ذهنی قادر به راه رفتن یا تکلم نیست.

طبق قوانین چین رضایت زن و مرد برای عقد ازدواج الزامی است و به علت آن که کم توانان ذهنی در اغلب موارد قادر به رضایت دادن نیستند، ازدواج شان غیرقانونی است. اما به گفته کارشناسان، قانون مانع با هم زندگی کردن چنین زوج هایی نیست.

بنابر گزارش ها، این مرد 55 ساله به روزنامه ای محلی گفته است که آن کلیپ ویدئوی مهمانی عروسی شان است و چون نتوانسته اند ازدواج را به ثبت برسانند، مجوز جشن نداشته اند. او ادعا می نماید که والدین این دختر به او اجازه داده اند که از او مراقبت کند و با هم زندگی خواهند کرد.

این رویداد باعث خشم شماری از مردم شده است و از مقامات بابت پذیرفتن این ازدواج انتقاد می نمایند.

در پی انتقاداتی که رخ داد، پدر آن دختر با انتشار ویدئویی از تصمیم خودش دفاع کرد و گفت هر دو راضی بودند و اضافه نمود که هیچ پولی در آن ماجرا رد و بدل نشده است.

کد ویدیو

دانلود

فیلم اصلی

منبع: فرارو

به "(ویدئو) جنجال ازدواج مرد 55 ساله با دختر کم توان ذهنی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(ویدئو) جنجال ازدواج مرد 55 ساله با دختر کم توان ذهنی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید