محبی: هنوز حرفی از زمان تشکیل مجمع فدراسیون کشتی به ما نزده اند، خادم خودش چند ملی پوش را انتخاب کرد، خودش هم باید پاسخگو باشد

عضو شورای فنی کشتی آزاد گفت: متاسفانه در چند وزن نفراتی که در انتخابی تیم ملی اول شده بودند، به عضویت تیم درنیامدند و خادم چند نفر را افزود و خودش هم باید پاسخگو باشد.

محبی: هنوز حرفی از زمان تشکیل مجمع فدراسیون کشتی به ما نزده اند، خادم خودش چند ملی پوش را انتخاب کرد، خودش هم باید پاسخگو باشد

محمدحسین محبی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در مورد استعفای رسول خادم از ریاست فدراسیون کشتی گفت: بعد از بازگشت تیم از بوداپست با او صحبت ننموده ام اما خادم از کار خسته شده و استعفا نموده است. هنوز با ما در مورد زمان تشکیل مجمع صحبت ننموده اند اما طبیعتا سرپرست انتخاب می گردد تا پس از آن مجمع رئیس بعدی را انتخاب کند.

وی در مورد نتایج تیم در مسابقات جهانی 2018 توضیح داد: از قبل هم معلوم بود همین می گردد. آمریکا و روسیه خیلی کار نموده اند. آنها بعد از اتمام مسابقات پاریس یک سال با برنامه کار و در مسابقات بزرگ شرکت کردند. معلوم بود آنها در بوداپست خوب نتیجه می گیرند. ایران هم خوب بود، 4-5 جوان در ترکیب مان داشتیم اما متاسفانه در چند وزن نفراتی که در انتخابی تیم ملی اول شده بودند، به عضویت تیم درنیامدند و اتفاقا در این خصوص در شورای فنی بحث شد که طبق فرآیند عمل گردد. اگر انتخابی برگزار شده باید نفرات اول اعزام می شدند اما خود خادم چند نفر را اضافه نمود.

رئیس هیئت کشتی استان کرمانشاه در مورد اینکه منتقدان بیش تمرینی و تمرینات غیراصولی را دلیل شکست در بوداپست می دانند، گفت: وقتی یک تیم می بازد این حرف ها زده می گردد. اگر مدال بیشتری می گرفتیم کسی این مسائل را مطرح نمی کرد. من در جلسه شورای فنی صحبت کردم و گفتم وقتی علیرضا کریمی دو بار به محمدجواد ابراهیمی باخته و می خواهید کریمی را به بازی های آسیایی و جهانی ببرید، جواب مردم را باید چه بدهیم؟ خادم نظرش این بود که ابراهیمی در جام یاشاردوغو 3-2 کشتی گیر ازبک را شکست داده، اما کریمی او را 7 بر صفر برده و به همین دلیل باید کریمی برود. حالا هم خادم باید پاسخگو باشد. من که در کرمانشاه بودم و این خادم بود که در تمرینات حضور داشت و از وضعیت بچه ها خبر داشت.

محبی تاکید نمود: اگر طبق فرآیند پیش برویم دیگر هیچ حرف و حدیثی باقی نمی ماند. در بوداپست در 5-6 وزن خود رسول خادم ملی پوشان را انتخاب کرد. با این حال بودن رسول خادم واقعا خوب بود، او قهرمان بزرگی است و زحمت هم کشیده، شاید باید همان رئیس فدراسیون می ماند و بحث سرمربیگری تیم ملی را به مربی دیگری می سپرد.

عضو مجمع کشتی در مورد رئیس آینده این فدراسیون گفت: هر کسی انتخاب گردد کشتی ایران در هر زمانی قابلیت دریافت دو سه مدال جهانی را دارد. ما در این دو سال در مسابقات جهانی ضعیف عمل نموده ایم و امیدوارم وضعیت هرچه زودتر تعیین گردد.

محبی درباره اینکه گفته می گردد اعضای شورای فنی استعفا نموده اند، گفت: من استعفا ننموده ام و استعفا در این شرایط بی معناست چرا که با رفتن خادم عملاً شورای فنی هم وجود ندارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "محبی: هنوز حرفی از زمان تشکیل مجمع فدراسیون کشتی به ما نزده اند، خادم خودش چند ملی پوش را انتخاب کرد، خودش هم باید پاسخگو باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محبی: هنوز حرفی از زمان تشکیل مجمع فدراسیون کشتی به ما نزده اند، خادم خودش چند ملی پوش را انتخاب کرد، خودش هم باید پاسخگو باشد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید