فوتبال دنیا، شروع استخدام داوطلبان افتخاری جام دنیای 2022 از سراسر دنیا

فوتبال دنیا - قطر شروع استخدام داوطلبان افتخاری از سراسر دنیا برای جام دنیای 2022 فوتبال را گفت.

فوتبال دنیا، شروع استخدام داوطلبان افتخاری جام دنیای 2022 از سراسر دنیا

به گزارش خبرنگاران، فاطمه النعیمه، مدیر ارتباطات کمیته عالی پروژه ها و میراث جام دنیای 2022 قطر از شروع استخدام داوطلبان افتخاری برای این رقابت ها از سراسر دنیا اطلاع داد.

وی در این رابطه به خبرگزاری ریانووستی روسیه گفت: ثبت نام برای تمامی افرادی که می خواهند داوطلب افتخاری جام دنیای 2022 شوند آزاد است. این کار به ملیت قطری یا خارجی بستگی ندارد و از هر جای دنیا می توانند ثبت نام نمایند. افراد بالای 16 سال قادر به ثبت نام هستند و نیازی به سابقه قبلی نیز در این زمینه نیست. پیش از شروع جام دنیای 2022 آنها را تحت آمورش قرار خواهیم داد و هر داوطلب افتخاری با مهارت های مربوط در مراحل مختلف رقابت ها حضور می یابد. تمامی درخواست ها را می پذیریم و در برای همگان باز است.

فاطمه النعیمه، مدیر ارتباطات کمیته عالی پروژه ها و میراث جام دنیای 2022 قطر ادامه داد: داوطلبان افتخاری برگزیده در مراحل مختلف آماده سازی جام دنیای 2022 از جمله افتتاحیه استادیوم ها و بازی های آزمایشی به کار گرفته خواهند شد. داوطلبان در برنامه های مختلف ما شامل سازماندهی رویدادها، بازاریابی، یاری به طرفداران فوتبال، ارائه خدمات پزشکی، اقامت میهمانان، حمل ونقل و امنیت مشارکت می نمایند. باید اعلام کنم که در حال مذاکره با شرکای محلی و طرف های ذینفع هستیم تا هزینه های داوطلبان افتخاری به حداقل برسند. ثبت نام داوطلبان افتخاری هم اکنون نیازمند هیچ هزینه و تعهدی نیست. 49 ماه مانده به شروع جام دنیای قطر + عکس

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، شروع استخدام داوطلبان افتخاری جام دنیای 2022 از سراسر دنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، شروع استخدام داوطلبان افتخاری جام دنیای 2022 از سراسر دنیا"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید