150 میلیارد ریال پروژه در بردخون افتتاح یا کلنگ زنی می گردد

به گزارش خبرنگاران، علی اخلاقی چهارشنبه شب در آستانه هفته دولت در گفت وگو با خبرنگاران گفت: شعار هفته دولت سال جاری شفافیت، کارآمدی و اطلاع رسانی است که رسانه ها در این زمینه نقش شایسته ای دارند.

150 میلیارد ریال پروژه در بردخون افتتاح یا کلنگ زنی می گردد

وی اضافه نمود: هفته دولت فرصت مناسبی است که با اطلاع رسانی، کوشش ها، خدمات و اقدامات انجام شده به مردم گفته گردد.

بخشدار بردخون با اشاره به طرح ها در منطقه گفت: در هفته دولت طرح هایی در زمینه های مختلف به بهره برداری یا شروع عملیات می رسد که شامل نوسازی مدارس 35 میلیارد ریال، راهداری 550 میلیون ریال، ورزش و جوانان 400 میلیون ریال است.

وی اضافه نمود: منابع طبیعی 10 میلیارد ریال، مخابرات هشت هزار و 100 میلیون ریال، آب روستایی 18 میلیارد ریال، جهاد کشاورزی 350 میلیون ریال و بهداشت و درمان شش میلیارد ریال بخش دیگری از پروژه های آماده بهره برداری است.

اخلاقی ادامه داد: 42 میلیارد و 300 میلیون ریال در روستاها توسط دهیاری ها و بنیاد مسکن هزینه گردیده که شامل 18 میلیارد ریال اعتبارات دهیاری ها و 24 میلیارد و 300 میلیون ریال اعتبارات بنیاد مسکن است.

وی با بیان اینکه اعتبارات دهیاری ها از درآمدهای داخلی و ارزش اضافه نموده است، گفت: پروژه های بنیاد مسکن با 20 میلیارد ریال مجموع اعتبارات نفت و بقیه اعتبارات کمیته برنامه ریزی تأمین گردیده است.

نماینده عالی دولت در بخش ابراز داشت: پروژه های روستاها شامل اجرای طرح های هادی، زیرسازی و آسفالت، ساماندهی پارک های روستایی، سنگ فرش، نصب المان های زیبایی، فضای سبز، اجرای چمن ورزشی بازنگری در طرح های هادی است.

وی ادامه داد: در حوزه شهری نیز اعتباری بالغ بر 30 میلیارد ریال از محل ارزش اضافه نموده و درآمدهای داخلی که شامل پروژه های زیرسازی، سنگ فرش کوچه ها و معابر، خرید ماشین آلات، بازسازی المان های شهری و ساماندهی بوستان های شهری و محله ای است.

وی از حضور و مشارکت ادارات، دهیاری ها و شهرداری در برنامه های فرهنگی، مذهبی، ورزشی، اجتماعی و آموزشی تفدیر کرد و گفت: شیرینی همه پروژه ها و اقدامات برای مردم است که از حمایت های استاندار و معاونت ها، نماینده جنوب استان در مجلس شورای اسلامی، مدیران کل، فرماندار و معاونین، مسؤلان شهرستان و بخش، شوراها، دهیاری ها و مردم تقدیر می گردد.

بخشدار بردخون امیدآفرینی در بین مردم را ضروری دانست و یادآور شد: مدرسه امیر کبیر پس از حدود 8 سال از شروع ساخت با تاکید و نگاه ویژه استاندار مبنی بر اتمام پروژه های نیمه تمام با حضور استاندار به بهره برداری می رسد.

وی اعلام نمود: در آینده نزدیک ساخت فصاهای آموزشی و ورزشی در بخش شروع می گردد که سرعت توسعه را بیشتر می نماید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "150 میلیارد ریال پروژه در بردخون افتتاح یا کلنگ زنی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با 150 میلیارد ریال پروژه در بردخون افتتاح یا کلنگ زنی می گردد

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید