رازی که انتقال نیمار به رئال را پیچیده تر می نماید

به گزارش خبرنگاران، نیمار بازیکن مورد علاقه فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال مادرید است. پرس 300 میلیون یورو آماده نموده تا او را به خدمت بگیرد، اما این احتمال را هم می دهد که برای پنجمین سال پیاپی در جذب او ناکام بماند.

رازی که انتقال نیمار به رئال را پیچیده تر می نماید

ستاره برزیلی تصمیم گرفته این فصل را هم در فرانسه و تیم فوتبال پاری سن ژرمن بماند و از طرفی باشگاه فرانسوی هم حاضر به فروش او نیست. با این حال مادرید همه تلاشش را برای متقاعد کردن سران ثروتمند پاریس برای این انتقال می نماید.

پرس چندی پیش اعلام نموده برنامه ای برای خرید نیمار ندارد، اما این واقعیت موضوع نیست، بلکه چون می داند مجبور است حداقل یک سال دیگر ناکامی در جذب نیمار را تجربه کند این طور گفته است.

به ادعای دیلی اکسپرس موضوع پیچیدهتر از این است و خود نیمار دوست دارد در لندن باشد. در نتیجه اگر قرار باشد او از پاریس برود هم شانس رئال بسیار کم و شانس حضور او در تیمی لندنی بسیار زیاد است. البته که هر تیمی بخواهد او را به خدمت بگیرد باید حداقل 222 میلیون یورو برایش بپردازد و این برای بسیاری از تیم ها کاری سخت است.

تیم های برتر لندن چلسی، آرسنال و تاتنهام هستند که از این میان تنها چلسی با مالک ثروتمند روسش است که توان پرداخت چنین رقمی را دارد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "رازی که انتقال نیمار به رئال را پیچیده تر می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رازی که انتقال نیمار به رئال را پیچیده تر می نماید"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید