توضیحات معاون سیما درباره شایعه دستمزد میلیاردی گلزار و فراستی

مرتضی میرباقری معاون سیما در تبادل نظر با خبرنگاران درباره دستمزد مجریان تلویزیون و دلیل افزایش بی رویه این دستمزدها از طرف اسپانسرها اظهار کرد: تقریبا نوعی معادله نسبت به پرداخت دستمزدها وجود دارد، مجریان ما نسبت به ماموریت برنامه ای که اجرا می نمایند و مخاطبی که دارند دستمزدی دریافت می نمایند و براین اساس هم معیار دستمزدها سنجیده می گردد.

توضیحات معاون سیما درباره شایعه دستمزد میلیاردی گلزار و فراستی

وی اضافه نمود: شما نمی توانید انتظار داشته باشید که برنامه ای که زیر 10 درصد مخاطب دارد با برنامه ای که 20 درصد و یا بیشتر از 30 درصد مخاطب دارد در دستمزد و باقی مسایل همسان باشد.

معاون سیمای رسانه ملی در پاسخ به تفاوت قیمت دستمزدهای چهره هایی همچون محمدرضا گلزار، حمید گودرزی، رامبد جوان، مهران مدیری و باقی سلبریتی ها مطرح نمود: همه این سلبریتی ها چارچوبی برای دستمزد دارند و اینگونه نیست که پرداخت ها رها و بدون قاعده باشد. اگرچه این اسامی در دستمزد یکسان نیستند اما آنها هم براساس ضوابط و چارچوب دستمزد می گیرند.

میرباقری توضیح داد: حتی اسپانسر هم با هماهنگی ما و براساس ضوابط پول پرداخت می نماید و اگر اسپانسر برنامه اش پیروز نباشد این دستمزدها را پرداخت نمی نماید بنابراین آنها هم شاخص هایی دارند که با ما هماهنگ است.

معاون سیما در ادامه در واکنش به شایعه منتشرشده درباره دستمزد 50 میلیون تومانی محمدرضا گلزار برای اجرای هر قسمت از برنامه تلویزیونی برنده باش تأکید کرد: آقای گلزار برنامه ای 50 میلیون تومان نمی گیرد و آنچه که می گیرد براساس ضوابطی است که شبکه سه معین نموده است و برمبنای همین ضوابط با اسپانسر به توافق رسیده اند.

میرباقری درباره نقل قول منتشرشده از مسعود فراستی مبنی بر دریافت چک سفید امضا برای حضور در برنامه تلویزیونی هفت هم ضمن تکذیب صدور این چک، درباره اظهارات فراستی گفت: اگر چنین مطلبی مطرح شده است نشان دهنده این است که ایشان به ما نهایت اعتماد را دارند و گرنه اینگونه نیست که رسانه ملی هر عددی را بتواند به عنوان دستمزد پرداخت کند. واقعیت این است که وضعیت اقتصادی ما چندان مناسب نیست.

منبع: خبرگزاری مهر

به "توضیحات معاون سیما درباره شایعه دستمزد میلیاردی گلزار و فراستی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات معاون سیما درباره شایعه دستمزد میلیاردی گلزار و فراستی"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید