اخبار کوتاه از پرسپولیس، درخواست برانکو از شاگردانش و پیاده روی در توکیو با هدف ریکاوری

سرمربی پرسپولیس بعد از صرف شام توسط بازیکنانش در هتل توصیه هایی به آنها داشت.

اخبار کوتاه از پرسپولیس، درخواست برانکو از شاگردانش و پیاده روی در توکیو با هدف ریکاوری

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، اعضای تیم پرسپولیس بعد از ترک استادیوم کاشیما ساکر با روحیه نه چندان خوب راهی هتل محل اقامت خود در شهر ناریتا شدند. آنها پس از حضور در هتل به سالن غذاخوری رفته و شام را صرف کردند.

مرتضی رحمانی موحد سفیر ایران در ژاپن شام را در کنار اعضای تیم پرسپولیس صرف کرد و ضمن خسته نباشید به بازیکنان برای آنها در بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت کرد.

برانکو ایوانکوویچ وقتی روحیه پایین بازیکنان را دید به آنها خسته نباشید گفت و از آنها خواست بازی رفت را فراموش نموده و تمرکز خود را روی تمرینات و بازی برگشت در تهران قرار دهند. سرمربی پرسپولیس همچنین برنامه های تمرینی خود را نیز برای شاگردانش تشریح کرد.

اعضای تیم پرسپولیس فردا ساعت 11 به وقت محلی توکیو را به مقصد دوبی ترک خواهند کرد و طبق برنامه قرار است تا روز چهارشنبه تمرینات خود را در باشگاه ایرانیان دبی پشت سر بگذارند.

بازگشت پرسپولیسی ها از توکیو به دبی نیز در دو گروه انجام خواهد شد که البته فاصله پروازی بین دو گروه یک ساعت و نیم است.

بازیکنان پرسپولیس فردا صبح بعد از رسیدن به توکیو به مدت یک ساعت در این شهر پیاده روی خواهند داشته تا به نوعی ریکاوری ذهنی و بدنی نموده باشند.

حمیدرضا گرشاسبی که به همراه دو عضو هیئت مدیره باشگاه در کنار پرسپولیسی ها است بعد از بازگشت تیم به دبی از آنجا راهی تهران خواهد شد تا پیگیر برنامه های پرسپولیس برای میزبانی از بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان باشد.

با همکاری سفیر ایران در ژاپن شرایطی فراهم شده که پرسپولیسی ها در زمان بازگشت به دبی هم در هواپیما غذای ایرانی صرف نمایند تا مسئله ای از این لحاظ نداشته باشند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اخبار کوتاه از پرسپولیس، درخواست برانکو از شاگردانش و پیاده روی در توکیو با هدف ریکاوری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اخبار کوتاه از پرسپولیس، درخواست برانکو از شاگردانش و پیاده روی در توکیو با هدف ریکاوری"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید